دوربین اندوسکوپی

برای نصب دوربین آندوسکوپی برای رایانه ، باید شبیه ساز Android مانند Xeplayer ، Bluestacks یا Nox App Player اولیه را نصب کنید. با استفاده از این برنامه شبیه ساز آندروید ، می توانید نسخه کامل آندوسکوپ دوربین را با ویندوز 7 ، 8 ، 10 و لپ تاپ خود بارگیری کنید.

    Android Emulator را برای رایانه شخصی Windows بارگیری و نصب کنید.

دوربین شلنگی

    برای بارگیری Bluestacks به صفحه زیر بروید ؛ یا برای بارگیری Nox App Player به آن صفحه بروید ؛ یا برای بارگیری XePlayer به آن صفحه بروید

    برای اجرای برنامه Android Emulator در ویندوز ، روی نماد کلیک کنید.

    با استفاده از حساب فروشگاه Google Play خود وارد شوید.

    پس از آن ، فروشگاه Google Play را باز کنید و "دوربین آندوسکوپی" را جستجو کنید

    از لیست برنامه در لیست نتایج جستجو انتخاب کنید. روی دکمه Install کلیک کنید.

    یا فایل apk را که بارگیری کرده اید روی پیوند موجود در بالای این پست با XePlayer / Bluestacks / NoxAppPlayer File Explorer وارد کنید. بعد کلیک راست کنید تا نصب شود.

    اکنون امکان بازی دوربین آندوسکوپ بر روی کامپیوتر وجود دارد.

    از برنامه لذت ببرید!
ویژگی های دوربین آندوسکوپی

عکس آندوسکوپ 1.5.4 عکس صفحه

دوربین Wi-Fi و USB آندوسکوپ یک سیستم دوربین مداربسته بازرسی چند منظوره قابل حمل ، دستی و مجهز به یک ماژول بی سیم قدرتمند است که اتصال WiFi پایدار را فراهم می کند. کاربران می توانند فیلم ها را در دستگاه های Android مشاهده کنند و می توانند تصاویر (JPG) یا فیلم ها (MP4) را با کیفیت بالا 720P با این برنامه ضبط کنند.

سلب مسئولیت

مقالات و فایلهای apk موجود در وب سایت دیجی ویرا از چندین منبع مشابه Google Play جمع آوری و تهیه شده است.

دوربین آندوسکوپی برنامه ای است که توسط توسعه دهنده ایجاد می شود. این سایت مستقیماً به آنها متصل نخواهد شد. کلیه تصاویر ، تصاویر ثبت شده ، عناوین محصولات و نام تجاری یا آرم هایی که در اینجا درباره آنها صحبت شده است ، مالکیت این مالکان منفرد است.

همه برنامه های ویندوز در سرور میزبانی نمی شوند. هر زمان بازدید کننده دکمه "بارگیری" را فشار دهید ، پرونده های نصب مستقیماً از وب سایت رسمی بارگیری می شوند.