بهترین دوربین اندوسکوپی


بهترین دوربین های اندوسکوپی یا شلنگی به لوازم ضروری برای تاجران و دستفروشان تبدیل شده اند تا زهکشی ها، لوله ها و سیم کشی ها را بدون برداشتن دیوارها و سقف ها بررسی کنند. آنها همچنین ابزارهای ضروری برای مکانیک ها و علاقه مندان به خودرو هستند - نمای واضحی از قطعات موتور را بدون ساعت ها صرف جدا کردن آن ارائه می دهند (یا اگر از یک بازسازی خوب لذت می برید، می دانید که دلیل خوبی است).

https://www.mp4.ir/Video?Watch=87761-806312084


برنامه‌های کاربردی برای یک دوربین کوچک که می‌توان آن را در مکان‌هایی که نمی‌توانید به راحتی به چشمان خود بیاورید (و یک چراغ قوه) قابل مذاکره است، تقریباً نامحدود است. در واقع آندوسکوپ های پزشکی بسیار شناخته شده هستند، اما شما می توانید آن را باز کنید - ما در اینجا هیچ بحث دیگری درباره تجهیزات پزشک ارائه نمی دهیم!

بهترین دوربین های شلنگی اندوسکوپی

اندوسکوپ ها می‌توانند یک بازوی سفت و سخت با یک دوربین ثابت، یک بازوی انعطاف‌پذیر، یک پسوند سیم‌مانند خمیده نرم یا مخلوطی داشته باشند. شما همچنین باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید تصویر را مشاهده کنید. اصول ساده نوری (مانند پریسکوپ) اکنون جای خود را برای دوربین های کوچک در انتهای کار و نوعی دستگاه نمایشگر در اختیار کاربر باز کرده است.

لوازم جانبی نیز امکانات را گسترش می دهند. برای مثال، آینه‌های کوچک می‌توانند دید را به طرفین هدایت کنند، در حالی که قلاب‌ها و آهن‌رباها می‌توانند به بازیابی وسایل گمشده از مکان‌های صعب العبور کمک کنند. نکته این است که انعطاف پذیری زیادی وجود دارد و با ورود بازیکنان بیشتری به این بازار در حال رشد، انتخاب ها به طور فزاینده ای گیج کننده شده اند.