ویژگی های ردیاب جی پی اس خودرو ارزان

امنیت جهانی ماشین با خرید ردیاب یا GPS است، که فقط یک جعبه مسابقه وسیله نقلیه جی پی اس حجم ، خط در ضایعات رایگان است ، به سادگی دو خط مثبت و منفی باتری خودرو را متصل می کند ، می تواند موقعیت یابی شود و در زمان واقعی ردیابی شود وسایل نقلیه سه ماه مسیر وسیله نقلیه را حفظ می کنند ، می توانند فرم های آدرس چینی را چاپ کنند ، مکان زمان خودرو به صورت خودکار و زمان واقعی ردیابی قوانین ثبت نام خودرو ، بدون تکنسین حرفه ای برای نصب ، عملیات ساده. در صورت سرقت ، سرقت و غیره در مواقع اضطراری ، از تلفن همراه یا رایانه استفاده کنید ، موقعیت خودرو را جویا شوید و موقعیت مکانی وسیله نقلیه را در زمان واقعی ردیابی کنید ، به شما این امکان را می دهد که به راحتی خودرو را پیدا کرده و با موفقیت مجرمان را بگیرید. به

عملکرد ردیاب جی پی اس خودرو دیجی ویرا:

موقعیت یابی پیامک ردیاب خودرو:

به طور مستقیم از طریق تلفن یا PHS پیام های متنی ارسال می شود "کد G به شماره دستگاه ، دستگاه بطور خودکار تعیین می کند که آیا کاربر مجاز است یا به طور خودکار اطلاعات و وضعیت فعلی را با پیام های متنی به کاربران تلفن همراه پاسخ می دهد.

موقعیت یابی در زمان واقعی:

دستگاه می تواند اطلاعات موقعیت فعلی را با توجه به زمان از پیش تعیین شده کاربر گزارش دهد.

ردیاب خودرو هشدار بیش از حد سرعت: هنگامی که سرعت از سرعت تعیین شده فراتر رود ، زنگ هشدار صادر می شود.

درخواست شبکه GPS ردیاب خودرو:مدل ردیاب gf07
با دسترسی به سیستم ، می توان وضعیت فعلی خودرو را ردیابی کرد و پخش مسیر فاصله زمانی را تنظیم کرد.

ردیاب جیپیاس خودرو نظارت بر قدرت: در منبع تغذیه اصلی ، منبع تغذیه باتری پشتیبان ، به عنوان منبع تغذیه اصلی در زمان وقفه کوتاه ، پیامک را به کاربران هشدار می دهد و به طور خودکار قدرت پشتیبان را فعال می کند.

GPS GPS tracker یک زنگ کلید: در صورت وجود دکمه زنگ اضطراری در ردیاب به مدت 3 ثانیه ، دستگاه به طور خودکار پیام های متنی را به شماره مجاز پیامک ارسال می کند و تماس می گیرد ، کمک بگیرید.

ردیاب GPS ردیابی از راه دور:

شماره مجاز برای شماره گیری تجهیزات برای نظارت صوتی در زمان واقعی خودرو در اطراف آماده است.

GPS GPS tracker تقویت از راه دور: امنیت و تسکین از راه دور از طریق گذرواژه یک میلیون گروه.

ردیاب جیپیاس اتومبیل کنترل برد بلند:مدل ردیاب gf21

از طریق پیام کوتاه تلفن همراه به تجهیزات برای ارسال خودرو برای شکستن مدار روغن / فرمان مدار می تواند مدار و مدار خودرو را برای دستیابی به هدف ماشین قفل کنترل کند.

GPS GPS Tracker به ما کمک می کند تا بلافاصله ماشین خود را پیدا کنیم ، همچنین می توانید روغن خاموش شدن اعلان SMS را ارسال کنید

منبع : website.namablog.net