بهترین دوربین شلنگی اندوسکوپی + فیلم آموزشی

بهترین دوربین اندوسکوپی


بهترین دوربین های اندوسکوپی یا شلنگی به لوازم ضروری برای تاجران و دستفروشان تبدیل شده اند تا زهکشی ها، لوله ها و سیم کشی ها را بدون برداشتن دیوارها و سقف ها بررسی کنند. آنها همچنین ابزارهای ضروری برای مکانیک ها و علاقه مندان به خودرو هستند - نمای واضحی از قطعات موتور را بدون ساعت ها صرف جدا کردن آن ارائه می دهند (یا اگر از یک بازسازی خوب لذت می برید، می دانید که دلیل خوبی است).

https://www.mp4.ir/Video?Watch=87761-806312084


برنامه‌های کاربردی برای یک دوربین کوچک که می‌توان آن را در مکان‌هایی که نمی‌توانید به راحتی به چشمان خود بیاورید (و یک چراغ قوه) قابل مذاکره است، تقریباً نامحدود است. در واقع آندوسکوپ های پزشکی بسیار شناخته شده هستند، اما شما می توانید آن را باز کنید - ما در اینجا هیچ بحث دیگری درباره تجهیزات پزشک ارائه نمی دهیم!

بهترین دوربین های شلنگی اندوسکوپی

اندوسکوپ ها می‌توانند یک بازوی سفت و سخت با یک دوربین ثابت، یک بازوی انعطاف‌پذیر، یک پسوند سیم‌مانند خمیده نرم یا مخلوطی داشته باشند. شما همچنین باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید تصویر را مشاهده کنید. اصول ساده نوری (مانند پریسکوپ) اکنون جای خود را برای دوربین های کوچک در انتهای کار و نوعی دستگاه نمایشگر در اختیار کاربر باز کرده است.

لوازم جانبی نیز امکانات را گسترش می دهند. برای مثال، آینه‌های کوچک می‌توانند دید را به طرفین هدایت کنند، در حالی که قلاب‌ها و آهن‌رباها می‌توانند به بازیابی وسایل گمشده از مکان‌های صعب العبور کمک کنند. نکته این است که انعطاف پذیری زیادی وجود دارد و با ورود بازیکنان بیشتری به این بازار در حال رشد، انتخاب ها به طور فزاینده ای گیج کننده شده اند.

جی پی اس GF21 کوچک چگونه راه اندازی می شود ؟

چگونه از جی پی اس GF21 استفاده کنیم؟

شما با خرید جی‌پی‌اس GF21 کوچک با دکمه SOS در یک نگاه می توانید ببینید که اشیای قیمتی شما در کجا قرار دارند، مانند ماشین، دوچرخه، قایق یا چمدان. از آنجایی که دستگاه دارای ابعاد 5030x15 x میلی متر است، می توانید آن را به عنوان یکی از کوچکترین ردیاب های GPS در جهان ببینید. جی پی اس GF21 با وجود اندازه کوچک، عمر باتری 7 روزه دارد. این دستگاه امکان استفاده از آن را برای اهداف مختلف ارائه می دهد. علاوه بر ایمن کردن وسایل با ارزش، می توانید به راحتی مکان کودکان، سالمندان یا حیوانات را نیز ردیابی کنید. یک عملکرد ردیابی زنده گنجانده شده است تا بتوان مکان را به صورت زنده از طریق تلفن شما ردیابی کرد. یک دکمه SOS روی دستگاه برای کودکان یا افراد مسن وجود دارد. هنگامی که یک وضعیت اضطراری رخ می دهد، می توان آن را فشار داد تا ردیاب GPS کوچک به طور خودکار با شماره از پیش تعیین شده تماس بگیرد. حتی امکان برقراری تماس تلفنی از طریق ردیاب میکرو جی پی اس نیز وجود دارد. این دستگاه مجهز به میکروفون و بلندگو است تا در مواقع اضطراری بتوانید صحبت کنید.

تمام مشخصات ردیاب GF21 در یک نگاه؛

- عمر باتری 7 روز

- سابقه ردیابی تا 3 ماه

– برنامه ردیابی زنده برنامه را در فروشگاه برنامه تصادفی خود دانلود کنید

- عملکرد پیام کوتاه؛ کنترل دستگاه از طریق پیامک

- دکمه SOS؛ در مواقع اضطراری

- اندازه بسیار کوچک؛ 5030x15 x سانتی متر

– میکروفون حساس

– بلندگوی داخلی

چگونه از جی پی اس GF21 استفاده کنیم؟

الف) یک سیم کارت ایرانسل یا همراه اول سازگار تهیه کنید و سرویس GPRS را باز کنید اگر یک سیم کارت جدید، 24 ساعت نیاز دارید تا به درستی فعال شود.

همچنین باید کد پین سیم کارت را تنظیم کنید - بسیار مهم است.

ب) سیم‌کارت را در اسلات ردیاب قرار دهید (یک زاویه هم‌ترازی برای سیم‌کارت و شکاف وجود ندارد)

ج) دکمه پاور را به مدت 3 ثانیه فشار دهید تا ردیاب روشن شود، صبر کنید LED زرد به آرامی چشمک بزند.

د) APP  مخصوص جی پی اس را دانلود کنید .

ه) آزمایش در آسمان باز در فضای باز برای دریافت سیگنال ماهواره GPS و مکان دقت مفید خواهد بود.

کلیک کنید

دوربین مداربسته خورشیدی چیست و چه قابلیت هایی دارد ؟

دوربین خورشیدی سیمکارتی 4G LTE بدون برق

بعد از خرید دوربین مداربسته خورشیدی یا مستقیماً از طریق کابل شبکه به روتر متصل می شود (در اینجا دوربین POE استثنا است و پس از آن به یک سوئیچ به اصطلاح POE نیاز است که از طریق کابل شبکه برق دوربین را تامین می کند) یا تبدیل می شود. WLAN روتر مورد استفاده قرار می گیرد تا سیگنال های ویدئویی به صورت بی سیم از طریق LAN بی سیم به روتر منتقل شوند.

به عنوان یک قاعده، این اتصالات به اینترنت در دسترس هستند. حتی اگر برد WLAN روتر داخلی کافی نباشد (ساختمان های بیرونی، دیوارهای ضخیم، چندین طبقه بین دوربین WLAN و روتر)، به اصطلاح از تکرار کننده هایی استفاده می شود که می توانند سیگنال WLAN را تقویت کنند و فواصل بیشتری را درک کنند.
 

اما مکان‌های زیادی وجود دارد که دسترسی به اینترنت وجود ندارد یا مسیریابی کابل یا وای‌فای امکان‌پذیر نیست:
 
1. نظارت پایدار با دوربین مداربسته خورشیدی
     این تا حد زیادی محبوب ترین برنامه است! نظارت و کنترل اسب ها به چند دلیل جالب است:
   
     کنترل تولد، بهداشت حیوانات، بررسی مراقبت، آگهی تنظیم کننده ها، پیشگیری از ظلم به حیوانات، سرقت

2. مراتع
     در اینجا مناطق بزرگ را می توان تنها با یک دوربین ایمن کرد که برای گله های گوسفند یا اسب در پادوک بسیار مناسب است.

3. سایت های ساختمانی
    سرقت مصالح ساختمانی و ماشین آلات ساختمانی معمولاً با خسارت های بسیار گران قیمت همراه است، اما سرقت بنزین نیز در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است.
   
    علاوه بر جنبه ایمنی، مستندسازی پیشرفت ساخت و ساز یکی از کاربردهای رایج دوربین های نظارتی 3G LTE است.

    تمامی دوربین های خورشیدی دارای سیم کارت موجود در فروشگاه دیجی ویرا امکان آپلود تعدادی عکس از قبل تنظیم شده را در یک سرور FTP ارائه می دهند که با آن می توان تعداد کمتری عکس را در یک سرور FTP آپلود کرد.
    5 دقیقه برای ایجاد یک فیلم و به عنوان مثال یک ضبط تایم لپس، نتایج 1 ساله.

4. انبارها
     به خصوص امکانات ذخیره سازی برای خودروهای کلاسیک مقصدی خوشایند برای سارقان خودرو است.

5. اقامتگاه های تعطیلات در خارج از کشور
    نظارت بر اشیاء تعطیلات با دوربین مداربسته با سیم کارت با توجه به فراگیر بودن کارت های اعتباری گزینه بسیار موثری است.
    از آنجایی که فناوری P2P، جریان های ویدئویی از هر کجا قابل بازیابی هستند، حذف شی دیگر اهمیتی ندارد.

6. نظارت بر حمل و نقل کالا و پول
دیجی ویرا دوربین‌های LTE 3G را با طراحی کوچک، که بزرگ‌تر از دوربین‌های دید عقب نیستند، با LED داخلی IR برای دید در شب ارائه می‌کنیم.

منبع: کلیک کنید

قابلیت های ردیاب های کوچک فوق العده را بخوانید !

ویژگی های ردیاب جی پی اس خودرو ارزان

امنیت جهانی ماشین با خرید ردیاب یا GPS است، که فقط یک جعبه مسابقه وسیله نقلیه جی پی اس حجم ، خط در ضایعات رایگان است ، به سادگی دو خط مثبت و منفی باتری خودرو را متصل می کند ، می تواند موقعیت یابی شود و در زمان واقعی ردیابی شود وسایل نقلیه سه ماه مسیر وسیله نقلیه را حفظ می کنند ، می توانند فرم های آدرس چینی را چاپ کنند ، مکان زمان خودرو به صورت خودکار و زمان واقعی ردیابی قوانین ثبت نام خودرو ، بدون تکنسین حرفه ای برای نصب ، عملیات ساده. در صورت سرقت ، سرقت و غیره در مواقع اضطراری ، از تلفن همراه یا رایانه استفاده کنید ، موقعیت خودرو را جویا شوید و موقعیت مکانی وسیله نقلیه را در زمان واقعی ردیابی کنید ، به شما این امکان را می دهد که به راحتی خودرو را پیدا کرده و با موفقیت مجرمان را بگیرید. به

عملکرد ردیاب جی پی اس خودرو دیجی ویرا:

موقعیت یابی پیامک ردیاب خودرو:

به طور مستقیم از طریق تلفن یا PHS پیام های متنی ارسال می شود "کد G به شماره دستگاه ، دستگاه بطور خودکار تعیین می کند که آیا کاربر مجاز است یا به طور خودکار اطلاعات و وضعیت فعلی را با پیام های متنی به کاربران تلفن همراه پاسخ می دهد.

موقعیت یابی در زمان واقعی:

دستگاه می تواند اطلاعات موقعیت فعلی را با توجه به زمان از پیش تعیین شده کاربر گزارش دهد.

ردیاب خودرو هشدار بیش از حد سرعت: هنگامی که سرعت از سرعت تعیین شده فراتر رود ، زنگ هشدار صادر می شود.

درخواست شبکه GPS ردیاب خودرو:مدل ردیاب gf07
با دسترسی به سیستم ، می توان وضعیت فعلی خودرو را ردیابی کرد و پخش مسیر فاصله زمانی را تنظیم کرد.

ردیاب جیپیاس خودرو نظارت بر قدرت: در منبع تغذیه اصلی ، منبع تغذیه باتری پشتیبان ، به عنوان منبع تغذیه اصلی در زمان وقفه کوتاه ، پیامک را به کاربران هشدار می دهد و به طور خودکار قدرت پشتیبان را فعال می کند.

GPS GPS tracker یک زنگ کلید: در صورت وجود دکمه زنگ اضطراری در ردیاب به مدت 3 ثانیه ، دستگاه به طور خودکار پیام های متنی را به شماره مجاز پیامک ارسال می کند و تماس می گیرد ، کمک بگیرید.

ردیاب GPS ردیابی از راه دور:

شماره مجاز برای شماره گیری تجهیزات برای نظارت صوتی در زمان واقعی خودرو در اطراف آماده است.

GPS GPS tracker تقویت از راه دور: امنیت و تسکین از راه دور از طریق گذرواژه یک میلیون گروه.

ردیاب جیپیاس اتومبیل کنترل برد بلند:مدل ردیاب gf21

از طریق پیام کوتاه تلفن همراه به تجهیزات برای ارسال خودرو برای شکستن مدار روغن / فرمان مدار می تواند مدار و مدار خودرو را برای دستیابی به هدف ماشین قفل کنترل کند.

GPS GPS Tracker به ما کمک می کند تا بلافاصله ماشین خود را پیدا کنیم ، همچنین می توانید روغن خاموش شدن اعلان SMS را ارسال کنید

منبع : website.namablog.net

درباره دوربین مداربسته سیم کارت خور بدانید!

دوربین مداربسته سیمکارت خور بیسیم

با خرید دوربین مدار بسته سیم کارت خور برای اتصال آن مستقیماً با استفاده از کابل شبکه به روتر متصل می شود (در اینجا دوربین POE یک استثنا است ، پس از آن به اصطلاح سوئیچ POE نیاز است ، که دوربین را از طریق کابل شبکه تغذیه می کند) یا تبدیل می شود WLAN روتر استفاده می شود تا سیگنال های ویدئویی از طریق LAN بی سیم به صورت بی سیم به روتر منتقل شوند.
به عنوان یک قاعده ، این اتصالات به اینترنت در دسترس است. حتی اگر محدوده WLAN روتر داخلی کافی نباشد (ساختمانهای فرعی ، دیوارهای ضخیم ، چندین طبقه بین دوربین WLAN و روتر) ، از اصطلاحاً تکرار کننده ها استفاده می شود که می تواند سیگنال WLAN را تقویت کرده و فاصله های بیشتری را درک کند.

اما مکان های زیادی وجود دارد که دسترسی به اینترنت در آنها وجود ندارد یا مسیریابی کابل یا WiFi امکان پذیر نیست:
 
1. نظارت پایدار دوربین سیمکارتی
     این تا به حال محبوب ترین برنامه است! نظارت و کنترل اسب ها به چند دلیل جالب است:
   
     کنترل بارداری ، سلامت حیوانات ، بررسی مراقبت ، تبلیغ برای تعدیل کنندگان ، پیشگیری از ظلم به حیوانات ، سرقت
2. مراتع
     در اینجا می توان مناطق بزرگ را تنها با یک دوربین ایمن کرد ، که برای گله های گوسفند یا اسب در قفس بسیار مناسب است.
3. سایت های ساختمانی
    سرقت مصالح ساختمانی و ماشین آلات ساختمانی معمولاً با خسارات بسیار گران قیمت همراه است ، اما سرقت بنزین در سالهای اخیر بسیار افزایش یافته است.
   
علاوه بر جنبه ایمنی ، مستندات پیشرفت ساخت و ساز یک برنامه رایج دوربین های نظارتی 3G LTE است.
همه دوربین های مداربسته سیم کارت خور ارائه شده در فروشگاه دیجی ویرا امکان بارگذاری تعدادی عکس قبلی را در سرور FTP ارائه می دهند که می توان تعداد کمتری عکس را در سرور FTP بارگذاری کرد.  5 دقیقه برای ایجاد یک فیلم و بنابراین ضبط تایم لپس ، به عنوان مثال ، 1 سال نتیجه می گیرد.
4. انبارها
به ویژه امکانات ذخیره سازی برای اتومبیل های کلاسیک ، مقصد خوبی برای سارقان خودرو است.

5. اقامتگاههای تعطیل در خارج از کشور
    نظارت بر اشیاء تعطیلات با دوربین امنیتی با سیم کارت به دلیل کارت های اعتباری گسترده ، گزینه ای بسیار مثر است.
    از آنجا که فناوری P2P وجود دارد ، جریانهای ویدیویی از هر کجا قابل بازیابی هستند ، حذف شی دیگر اهمیتی ندارد.

منبع : اینجا

وضوح و رزولوشن در دوربین های مداربسته گوناگون چگونه است ؟

دسته بندی های وضوح تصویری را می توان به سیستم های دوربین مدار بسته آنالوگ ، که معمولاً با وضوح پایین و دیجیتال با کیفیت بالا تقسیم می شوند ، تقسیم کرد. بر اساس تعداد پیکسل ها ، اندازه صفحه نمایش و پانوراما (میدان دید) ، زیر مجموعه های زیادی در داخل این دسته های دوربین مداربسته وجود دارد.

دلیل اینکه هیچ نمودار مربوط به مقایسه وضوح ویدئو بدون بخش آنالوگ کامل نمی شود این است که هنوز تعداد زیادی سیستم آنالوگ با وضوح پایین مورد استفاده قرار می گیرد. آنها اغلب تنها انتخاب برای مشاغل کوچکتر هستند. دوربین هایی که از فناوری آنالوگ استفاده می کنند اغلب با سیستم های دیجیتال به عنوان پوشش امنیتی نظارت ترکیبی ادغام می شوند.


پیشرفتهای بیشتر در زمینه فناوری نظارت ، دوربین های مگاپیکسلی پانوراما را به ارمغان آورده است که می توانند در زاویه 180 درجه یا حتی 360 درجه کار کنند. وضوح تصویری این برنامه ها نیز در نمودار ارائه می شود. اطلاعات مربوط به مقایسه وضوح از آزمایشات میدانی بی طرف به دست آمد.


نمودار وضوح دوربین مدار بسته


اصطلاحات و پارامترهای عددی ذکر شده در زیر اندازه تصویر را توصیف می کند (وضوح تصویر بر حسب پیکسل اندازه گیری می شود) ، نحوه انتقال ، نحوه نمایش آن هنگام نمایش روی صفحه (بزرگ یا کوچک) و نحوه ضبط و ذخیره آن.


دوربین مداربسته آنالوگ


QCIF: 176 در 120 پیکسل - نصف ارتفاع و عرض در مقایسه با CIF


CIF: 352 در 240 پیکسل


2CIF: 704 در 240 پیکسل - دو برابر عرض CIF


4CIF: 704 در 480 - دو برابر عرض و ارتفاع CIF


D1/WD1/D1 کامل: 720 4 480


کیفیت بالا


720p HD: 1280 x 720 پیکسل


960p HD: 1280 x 960 (استاندارد Sony HD)


1.3 مگاپیکسل: 1280 10 1024 مگاپیکسل (یا مگاپیکسل) ، نشان دهنده یک میلیون پیکسل یا بیشتر


2 مگاپیکسل: 1600 12 1200 - 2 میلیون پیکسل


1080p HD: 1920 x 1080 - 1080 پیکسل در وضوح بالا


3 مگاپیکسل: 2048 در 1536 - 3 مگاپیکسل


5 مگاپیکسل: 2592 x 1944 - 5 مگاپیکسل


4K: 3840/4096 x 2160 (4K UHD)-دو برابر وضوح خط 1080p در وضوح فوق العاده بال


از ابتدای وضوح ذکر شده ، یک چهارم CIF یا QCIF تصاویر را در اندازه کوچک ، احتمالاً سیاه و سفید ، ضبط می کند. تصاویر با وضوح پایین تار می شوند ، اما برای ثبت حرکت و نه جزئیات کافی است.

منبع : medad.io/@saraasadi

مزایا و قابلیت های فوق العاده دزدگیر اماکن

مزایای دزدگیر اماکن خانه چیست؟


حفاظت خانه با دزدگیر اماکن

هدف اصلی و مهم خرید دزدگیر اماکن این است که دزدگیر اماکن خانه از اموال شما و افراد داخل آن در برابر سرقت ، نفوذ به خانه ، آتش سوزی و سایر بلایای زیست محیطی مانند ترکیدگی لوله ها محافظت می کند. خدمات نظارت حرفه ای این کار را انجام می دهند چه از مشکل آگاه باشید و چه نه ، و همچنین می توانند در موارد اضطراری پزشکی به شما کمک کنند. در حالی که یک سیستم امنیتی هزینه قابل توجهی است ، هزینه سرقت به طور متوسط به ازای هر قربانی 10.000.000 تومان است ، بدون ذکر تاثیر روانی که می تواند داشته باشد.


دزدگیر اماکن بازدارنده برای سارقان

علائم واضح یک سیستم هشدار دهنده ، مانند برچسب ها ، علائم حیاط و دوربین های خارجی برای نظارت تصویری ، ثابت شده است که می تواند سارق را که جنایت او اغلب جنایت فرصت طلبی است ، باز دارد. یک مطالعه UNC Charlotte نشان داد که تقریبا 60 درصد از سارقان قبل از اقدام به این حمله ، کمتر از 24 ساعت برنامه ریزی کرده بودند. به علاوه ، 83 درصد ابتدا به دنبال نشانه های زنگ خطر بودند و بیش از نیمی از آنها گفتند که در صورت مشاهده آن تسلیم می شوند.


آرامش خاطر با دزدگیر خانه


با نصب یک سیستم امنیتی در خانه ، می توانید به آرامش برسید زیرا می دانید که خانه شما محافظت می شود چه دور از خانه باشید و چه بخوابید. با سیستم های امنیتی بی سیم مدرن متصل به اینترنت ، همچنین می توانید سیستم خود را از هر کجای جهان بررسی کنید.


راحتی و صرفه جویی در انرژی


دزدگیر اماکن مدرن خانه دارای قابلیت های اتوماسیون خانه هستند که راحتی و صرفه جویی در انرژی را ارائه می دهند ، که به توجیه هزینه اضافی یک سیستم امنیتی کمک می کند. چراغ ها و ترموستات های متصل به اینترنت که با یک سیستم امنیتی متصل می شوند می توانند خود را تنظیم کنند تا در صورت مسلح بودن سیستم ، در مصرف انرژی صرفه جویی کنند ، در حالی که قفل های هوشمند درها و درهای بازکن درب گاراژ به شما راهی مطمئن می دهند تا به دوستان و خانواده خود اجازه ورود به خانه خود را بدهید.


کاهش حق بیمه بیمه خانه


در صورت نصب دزدگیر اماکن تحت نظارت حرفه ای ، بسیاری از شرکت های بیمه صاحب خانه از 5 تا 20 درصد تخفیف ویژه ارائه می دهند. تخفیفات بیشتر معمولاً برای سیستم هایی است که علاوه بر نظارت بر نفوذ ، شامل نظارت بر محیط برای تشخیص آتش سوزی ، دود و آب است. اگرچه این هزینه سیستم حرفه ای را پوشش نمی دهد ، اما در طولانی مدت به مقرون به صرفه تر شدن آن کمک می کند. علاوه بر این ، اگر دوربین هایی برای نظارت تصویری دارید ، فیلم های ویدئویی می توانند در هنگام ثبت درخواست های بیمه کمک کنند.

کلیک کنید : منبع 

دوربین مداربسته شیائومی + ویژگی های آن

دوربین شیائومی با بهترین کیفیت

دوربین شیائومی 360 درجه نه تنها جایگزین شرکت امنیتی می شود، بلکه به یک مراقب شخصی در منزل و یک مددکار هوشمند تبدیل می شود. به لطف طراحی آن ، به شما امکان می دهد زاویه ضبط را آزادانه تنظیم کنید و فیلتر مادون قرمز به شما امکان ضبط در شب را می دهد. این دوربین همچنین به سنسور حرکت و امکان نصب بر روی دیوار یا زیر سقف مجهز شده است. این یک دوربین عالی برای نظارت بر خانه شما است. ضبط تصاویر در محدوده 360 درجه امکان محافظت کامل از اتاق تحت نظارت را فراهم می کند. شما چیزی را از دست نخواهید داد.

دوربین شیائومی دوربین نظارت بر خانه 360 درجه

محافظت کامل با تشخیص پانوراما 360 درجه

دوربین مداربسته شیائومی 360 درجه Xiaomi Mi Home Security مجهز به دو موتور است که به شما امکان می دهد دستگاه را بدون محدودیت به سمت بالا ، پایین ، چپ و راست بچرخانید. با 360 درجه زاویه دید افقی و 115 درجه زاویه دید عمودی ، دوربین نمایی پانوراما می گیرد و به طور موثری نقاط کور را از بین می برد.

محافظت کامل با تشخیص پانوراما 360 درجه

حتی کوچکترین حرکتی را تشخیص می دهد

با دوربین مداربسته Mi Home Security Camera ، از امنیت در هر جای خانه مراقبت خواهید کرد. برنامه نظارت و زاویه دید را در برنامه تنظیم کنید. در صورت مشاهده هرگونه تغییر ، فیلم 10 ثانیه ای در تلفن هوشمند شما ذخیره می شود.

حتی کوچکترین حرکتی را تشخیص می دهد
حالت دید در شب دوربین شیائومی- شما را در شب بیدار نگه می دارد

دوربین Mi Home Security در هنگام نظارت شبانه از چراغ قرمز استفاده نمی کند ، بنابراین در زمینه دید شما تداخلی ایجاد نمی کند. کیفیت تصویر کاملاً شفاف و بدون اخلال در خواب باقی خواهد ماند. به لطف استفاده از فناوری کاهش نویز دنده ، لنز دوربین در سکوت کامل می چرخد ​​- دوربین بدون سر و صدا کار می کند.

منبع https://cctvipahd.over-blog.com/cctv-mi

کاربرد های دوربین لامپی + ویژگی ها

ویژگی های دوربین لامپی

- رنگ سفید دوربین لامپی.

- مواد: PC و آلومینیوم.

- اندازه: تقریباً 8 8 8 14 14.4 سانتی متر

- قدرت: 3 وات دوربین لامپی.

- ولتاژ نامی: AC 100-240V.

- نوع اتصال: E27.

- نوع: دوربین IP.

- کیفیت بالا: 1080P (HD).

- لنز (میلی متر): 1.29 میلی متر ، F2.2 ، 185 درجه لنز چشم ماهی.

- حسگر: CMOS.

- سیستم های همراه پشتیبانی شده: قابل استفاده برای iPhone iOS و سیستم Android.

- رابط شبکه: Wi-Fi / 802.11 / b / g.

- فاصله IR (متر): 15 متر

- پورت برق: نخ پیچ خورده E27.

- خروجی صدا: بلندگو

- منبع تغذیه (V): 100-240 ولت.

- مصرف برق (W): 3W.

- زاویه دید (درجه): 360 درجه دوربین مداربسته لامپی

- دمای کار: 0-50 درجه سانتیگراد.

- کارت SD پشتیبانی شده: حداکثر 64 گیگابایت.

- لنز پانوراما با زاویه دید 360 درجه دوربین لامپی ، همه چیز را در میدان دید ثبت می کند.

- 1080P HD بدون منطقه کور ، قابل اجرا در سناریوهای مختلف نظارت.

- 5 حالت مختلف مشاهده برای مراقبت از خانه خود ، روز و شب.

- دید در شب تا 16 فوت است.

- Motion Derection: دستگاه امنیتی شامل فیلم زنده HD و بازیابی شده است. یکپارچه با روشنایی LED ، در صورت شناسایی حرکتی ، سیستم امنیتی بلافاصله از طریق برنامه به تلفن همراه شما پیام هشدار ارسال می کند. ایده آل برای نظارت

- لامپ دوربین ما اجازه پشتیبان گیری / ضبط Cloud را نمی دهد و از RTSP پشتیبانی نمی کند. برای ضبط تصویر / صدا فقط از کارت SD پشتیبانی کنید.

- چراغ LED از راه دور: با استفاده از برنامه رایگان V380S یا V380 (با iOS / Android کار می کند) کنترل روشنایی قابل تنظیم از هرجای تلفن همراه.

- نصب آسان و نصب برنامه ، از راه دور دوربین مداربسته بر روی گوشی های هوشمند از طریق شبکه 4G یا Wifi.

- اینترکام دو طرفه: ارتباط صوتی دو طرفه با بلندگوها و میکروفون داخلی ، می توانید ارتباطات دو طرفه را انجام دهید.

- با برنامه هوشمند با خانواده ، دوستان و حیوانات خانگی خود ارتباط برقرار کنید ، با آنها با دوربین امنیتی wifi آزادانه صحبت کنید.

- EASY DIY SETUP: گام به گام نصب فیلم ها و پشتیبانی تلفنی برای نصب آسان در 5 دقیقه. این دوربین راه حل بی سیم و اتصال بی سیم با روتر wi-fi را کامل می کند.

منبع دوربین مداربسته لامپی

استاندارد های دوربین مداربسته ahd ?

استاندارد های دوربین مداربسته AHD

ahd یک استاندارد نظارت تصویری دوربین مدار بسته با کیفیت بالا آنالوگ است که از کابل کواکسیال برای انتقال فیلم HD از دوربین های مداربسته به DVR استفاده می کند.دوربین مداربسته AHD از وضوح تصویر 720p و 1080p HD پشتیبانی می کند. می توانید سبک های مختلف دوربین های مدار بسته AHD را در اینجا پیدا کنید.

دوربین های AHD از چه نوع کابلی استفاده می کنند؟

دوربین های مدار بسته AHD با استفاده از همان نوع کابل کواکسیال دوربین های مداربسته آنالوگ سنتی ، معمولاً کابل کواکس RG59 یا RG6 ، به DVR ها متصل می شوند. یکی از مزایای AHD نسبت به دوربین های HD-SDI (HD دیگر نسبت به استاندارد دوربین امنیتی کواکس) این است که می توان کابل کواکس RG59 را در فواصل طولانی بدون از دست دادن فیلم اجرا کرد. تاکنون طبق تجربه ما ، نصب کنندگان می توانند از کابل کواکس RG59 تا حداکثر فاصله 150 ljv برای دوربین های AHD استفاده کنند. دوربین های AHD همچنین می توانند از کابل UTP به همراه ویدئو بالون برای اجرای کابل تا 320 متر با کابل CAT5 استفاده کنند.
وضوح تصویر AHD در مقابل 960H

تصاویر زیر یک عکس ضبط شده با نظارت تصویری توسط دوربین مداربسته 960H با دوربین های مداربسته AHD 720p و 1080p را مقایسه می کند. دو دوربین اول برای ضبط تصاویر به یک DVR iDVR-E8 متصل شده اند. دوربین 1080p به یک DVR ترکیبی iDVR-PRO AHD / HD-TVI / CCTV آنالوگ متصل شد. وقتی برای اولین بار این مقاله را نوشتم ، دوربین های AHD 1080p هنوز در دسترس نبودند. از سپتامبر 2015 ، من به دوربین های 1080p دسترسی دارم و جدیدترین ضبط کننده های iDVR-PRO با دوربین های آنالوگ ، 720p و 1080p (AHD و HD-TVI) کار می کنند.

هنگام ضبط تصویر ، دوربین آنالوگ و 720p AHD هر دو با وضوح 720p تمام صفحه نمایش داده می شوند. دوربین AHD 1080p با وضوح 1080p نمایش داده شد.

  عناوين مطالب پربازدید